torek, 31. avgust 2010

Altitude

Na steamu sem zasledil zastonjski trial te igre za ta vikend. je luštna deathmatch ali team 2d streljačina z letali. ena ekipa je na eni strani druga na drugi gremo se streljat. Fizika je kar pomembna, lahko stallaš, lahko delaš boljše obrate pri nizkih hitrostih itd. imaš celo perke v stilu CODa. Če bi želel eno enostavno streljačino bi to bilo to.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar