torek, 31. avgust 2010

Veronica Mars (1. sezona)

Obetajoči pilot je bil temnejsi kot nadaljevanka ki mu je sledila. Veronica je bila zakompleksana z demoni ki so jo morili, pravi noir, v drugem delu so jo "nafililal z antidepresivi" in vrgli vanjo bodočega fanta. preveč teen, premalo noir zame.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar