Obetajoči pilot je bil temnejsi kot nadaljevanka ki mu je sledila. Veronica je bila zakompleksana z demoni ki so jo morili, pravi noir, v drugem delu so jo "nafililal z antidepresivi" in vrgli vanjo bodočega fanta. preveč teen, premalo noir zame.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar