Ogorčen sem nad amaterstko izdelavo. Sovražniki (zombieji) vsekakor niso delani za singleplayer saj te preenostavno spravijo v kot in gang rapeajo v stilu L4D, laufat mimo pa ne moreš ker imajo debuffe ki te ustavijo. Nobenega novega orožja ne dobiš čeprav si v Jacobsovi tovarni (ta lesene).
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar