petek, 3. september 2010

Borderlands

Igra ki bi moral biti že Hellgate: London. Singleplayer je spodoben, najeda mi samo konstanten in hiter respawn nasprotnikov, kar pa je žal za "diablovščino" nujno. Veliko pomankljivosti, vendar se z odštekanim humorjem, vizualnim izgledom in solidnim multiplayerjem oddolži.

 domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar