Igra ki bi moral biti že Hellgate: London. Singleplayer je spodoben, najeda mi samo konstanten in hiter respawn nasprotnikov, kar pa je žal za "diablovščino" nujno. Veliko pomankljivosti, vendar se z odštekanim humorjem, vizualnim izgledom in solidnim multiplayerjem oddolži.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar