ponedeljek, 20. september 2010

Cemetary Junction

Ima nekaj dobrih idej, vendar se ne premakne iz povprečja romantičnih filmov. Čisto nič ne izstopa, kar je ironično, glavna lika hočeta ravno izstopati in živeti po svoje... kar pa film ne naredi, ter je samo še en iz množice v svojem žanru. Preveč sem pričakoval od Gervaisa, zgleda da samo lahkotne stvari zna delat.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar