petek, 24. september 2010

F1 2010

Po 8ih letih ponovno F1 igra na PCju, s pod prstov Codemasterja, ki so dostavili svoj najslabsi produkt v trenutni generaciji konzol. Tehnično je izpiljen, vendar svoj uspeh gradi samo na tem da je to le in samo F1 igra. To je verjetno dovolj za "nedeljske" F1 gledalce, vendar vsi ki imajo več izkušenj z dirkaškimi igrami bojo razočarani.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar