sreda, 8. september 2010

Iron Man 2

Dober superherojski akcijski film, ki ga odrešuje igralska lista. Večina igralskega talenta neizkoriščenega in igrajo karakterje v katerih ne morejo prikazati svojega talenta, razen v primeru Downeya ki briljira kot Tony Stark. CGI ni nič posebnega, na čase je celo zasmehljivo slab in opazen, kar jim tudi z 10 menjavami kamer na sekundi ne uspe prekriti.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar