nedelja, 17. oktober 2010

Arcania: Gothic 4

Za ponesrečenim imenom stoji bugasta polomljena igra, ki je mesece oddaljena od končnega izdelka, hardwersko neoptimizirana ne glede na grafične nastavitve, bugasti questi, npcji in mesh okolice. To sicer ni nič novega v Gothic igri, vendar so osnove igre tako skrčili in poenostavili, da so premaknili igro iz freerome FRP žanra v linearni action/adventure. S tem ni nič narobe če bi bila kot taka igra dobra, pa ni, zgodba je nejasno predstavljena ter se po prvi tretjini izgubiš v njej, boj je pa nezabaven, enostaven in prelahek.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar