petek, 8. oktober 2010

Dead Rising 2

Tipični japonski izdelek narejen na arhaičen način, kot da igre niso nikamor napredovale v zadnjih 15 letih. Časovne omejitve, slab nadzor nad likom s ciljem otežiti igro, quick time eventi, to vse spada v peto generacijo konzol na Playstation 1 in Nintendo 64. Presenečen sem da ljudje še vedno radi igrajo take primitivno zgrajene igre, ugibam da zaradi nostalgije.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar