torek, 12. oktober 2010

Dr. Who (2005-)

Skače od briljantnosti do naivnosti in cenenosti 3D efektov. Mislim da je krivo da so zgodbe nalašč fantastične, vendar poenostavljeni da jih razume ne sci-fi gledalci. Na vsake toliko časa poskušajo kakšen sci-fi del narest da bi ohranili svoj "sci fi sloves", vendar jih je premalo da bi jih jemali resno.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar