sreda, 20. oktober 2010

Dragon Age: Origins

Že dolgo časa ni bilo na PCju taktične FRP igre, ter ko pride ena med nas jo je težko kritizirati zaradi neobstoječe konkurence. Vseeno je igra zastarela, predvsem ker je isti razvijalec pred tem dostavil Mass Effect, ki je naredil naslednjo evolucijo v komunikaciji z NPCji, ter je v težko iti nazaj v klasičen "tree" pogovor. Vseeno je taktični boj vrhunski in imaš vedno veliko možnosti, vendar je perfekten "build" skupine samo en, ter gledano posamezno so čarovniki premočni zaradi debuffov.


domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar