Celotno prebivalstvo sveta izgubi zavest za 137 sekund in vidijo v svojo prihodnost v 6 mesecev, nek FBIjevc iz LAja se vidi, da je on glavni raziskovalec razloga za ta dogodek in se zato doloci za glavnega šefa. Sama zgodba je cist ok, problem delajo določeni karakterji, ki se obnasajo kot totalni dicki brez dobrega razloga, problem povroča visoko število stranskih zgodb, če naštejem na hitro mislim da ima nadaljevanka okoli 15 karakterjev katere poskuša čimbolj predstaviti v enajstih delih. To bi se dalo če bi bili vedno skupaj v skupini kot je to v Lost-u, ampak raztroseni od bolnišnice do hong kongškega CIA urada je pa nemogoče.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar