Nadaljevanje sage z originalnimi avtorji, Black Isle, sedaj Obsidian, ki naredijo dobro napisano zgodbo, tehnično slabo in neprijazno igro. V direktni primerjavi s trojko ima igra več osebnosti, svet zgleda delan z občutkom in stilom, ni identičnih "copy paste" temnic, kraji so bolj pestri, zanimivi in časovno "krajši" za raziskat. Največje razočaranje so kompanjoni, potem kar je Mass Effect 2 prinesel in pokazal koliko lahko dodajo, so tukaj samo eno veliko breme, UI je slaba in se zatika, sproženje njihovih questov je pa živceparajoče igranje s pokvarjenimi skripti.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar