Prvi Rambo je dober film z močnim sporočilom, ki ni "ne se zajebavat z Rambom", ampak da imajo veterani probleme pri vključevanju v civilno življenje, če za njih pravilno ne poskrbi država. Takega veterana Stallone odigra prepričljivo, Vietnam je na njem pustil brazgotine, ki jih kratek čas še ni zacelil. Odpre jih smrt njegovega zadnjega soborca iz vojske, ter se po spletu okoliščin znese nad pokvarjeno in nasilno policijo manjšega mesta.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar