Da je film tako pogorel v kinematografih me ne čudi, to je nišni izdelek narejen za geeke ki so odraščali ob Mariu, Zeldi in Sonicu v 80. in 90.ih. Reference iz 8 in 16-bitnih iger, stripov in animeja dežujejo in če nisi vsaj malce tekoč s sceno ameriškega "geekdome"-a se ne splača gledati filma, bo preveč izgubljenega. Vseeno pa moram omeniti in pohvaliti izgled filma, vizualno ima samosvoj in prepoznaven stil, nekaj kar nisem videl že od Sin City in 300.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar