Film/knjiga se spreminja iz dogodovscin otrok v angsty teenage težko jebačino in me ta veliki boj v ozadju vse bolj spominja na klasična dela fantastike in antike, slabi, dobri, padli,... Vseeno gledljivo, ampak se vsaj po filmu čuti, da je Rowlingova ožemala Harrya za vse kar se je dalo. To se dobro vidi v njeni črnogledosti na najstnike, ki jih prikazuje kot nestabilne, jezne posameznike, nekako tako kot jih prikazuje Fox news.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar