sreda, 8. december 2010

Metro 2033

Pričakovanje alternativnega stalkerja, zaradi enakih/bivših razvijalcev je bilo napačno. Dobili smo prvoosebno linearno skrptirano streljačino, okusno dobro in s super izgledom zaradi Direct X 10 in 11. Igra se kot oldskul streljačina v zaprtih levelih vendar ima nekaj asov v rokavih kot so prvoosebne sekvence in za vzhodno evropsko igro zelo dober voice acting.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar