Pričakovanje alternativnega stalkerja, zaradi enakih/bivših razvijalcev je bilo napačno. Dobili smo prvoosebno linearno skrptirano streljačino, okusno dobro in s super izgledom zaradi Direct X 10 in 11. Igra se kot oldskul streljačina v zaprtih levelih vendar ima nekaj asov v rokavih kot so prvoosebne sekvence in za vzhodno evropsko igro zelo dober voice acting.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar