V ta film sem šel s (pre)veliki pričakovanji, reklamirali in označevali so ga kot neodvisnega in kompleksnega, ter je v moji glavi zrasel na nivo klasik kot je Odiseja 2001. Zgodba, zanimiva, ni narejena za znanstveno fantastične sladokusce, odnos med kloni je nedodelan in brezčustven in talent Kevina Spaceya kot glas A.I.-ja neizkoriščen. Film je obetal, vendar so se premislili že kmalu na začetku razvoja da bi radi oni še kaj zaslužili.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar