ponedeljek, 13. december 2010

Mount & Blade: Warband

Singleplayer ni doživel nobenih resnih sprememb, dodali so samo high-end stvari, da lahko postaneš kralj in se pravilno oženiš ter tako spraviš 2 fakciji na isto stran. So tudi novi questi, vendar je še vedno vse samo zgenerirano dolgočasno sranje, ki te samo ovirajo pred dobrimi velikimi boji. Multiplayer je po drugi strani presenetljivo zabaven in zanimiv, hiter vendar hkrati taktičen.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar