torek, 14. december 2010

The Pacific

Po ogromnem uspehu Band of Brothers smo vsi pričakovali enako kvaliteto v Pacifku. Žal nismo dobili, Hanks in Spielberg sta se vrgla v to na silo in speštala nekakšno serijo, zaradi denarja ali pa zaradi spostovanja marincev da si jo tudi oni zaslužijo. Fantje so res trpeli,tropsko podnebje ni prijazno.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar