torek, 14. december 2010

Resident Evil: Afterlife

Ostaja zvest svojemu rodnemu materialu. Veliko streljanja zobmiejev, nelogično smešna trapasta akcija, netalentirano igranje, generični stereotipni karkaterji in dobri 3D efekti, vse kar imajo igre in filmu tega ne morem zameriti. Neuspešno so poskušali zbuditi neko skrb, kateri od karakterjev bo preživel, vendar tisti ki poznam igre, smo vedeli kateri bojo preživeli.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar