Po katastrofah, ki sta bila prvi epizodi, je tretja boljši film, vendar še vedno trpi zaradi svojih retardnih bratov na katera se mora direktno nanašati. Film zgleda kot kvalitativno reševanje celotne sage s težkim doziranjem, kar poznamo iz originalne triologije, X wingi, TIE fighterji, Wookieji s Chewbacco. Sedaj, pet let po izzidu, tudi v HD zgleda film že zastarelo in s tem prikaže napačno filozofijo Lucasa s konstantnim snemanjem na modrem ozadju in CGju.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar