nedelja, 19. december 2010

Star Wars Episode III - Revenge of the Sith

Po katastrofah, ki sta bila prvi epizodi, je tretja boljši film, vendar še vedno trpi zaradi svojih retardnih bratov na katera se mora direktno nanašati. Film zgleda kot kvalitativno reševanje celotne sage s težkim doziranjem, kar poznamo iz originalne triologije, X wingi, TIE fighterji, Wookieji s Chewbacco. Sedaj, pet let po izzidu, tudi v HD zgleda film že zastarelo in s tem prikaže napačno filozofijo Lucasa s konstantnim snemanjem na modrem ozadju in CGju.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar