Cel film sem se spraševal zakaj je bilo to zgodbo potrebno spraviti v filmsko obliko, ker je sama zgodba, čeprav je resnična, skregana z zdravo pametjo. Zakaj je potrebno gledati žensko, sestro obtoženega brata, ki po 17 letih od krive obtožbe, ugotovi da obstaja DNK testiranje in je priznano na sodiščih že 15 let in tudi kot študentka prava to ugotovi šele v zadnjih letih svojega študija? Zakaj moramo gledati kako se uči, tepe in brezpotrebno izgubi družino, za diplomo in status odvetnika, ko ji to na koncu en "k" pomaga, saj je njegovega brata rešila znanost?
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar