ponedeljek, 31. januar 2011

Dead Space Aftermath

Mislim da sem našel zgodnjega kandidata za najslabši anime/film leta. Nima niti ene odrešilne lastnosti, vse je zanič. Zakaj Electronic Arts da denar za izdelavo takega jajca, mi ni jasno.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar