Trije Stavki
ponedeljek, 31. januar 2011
Dead Space Aftermath
Mislim da sem našel zgodnjega kandidata za najslabši anime/film leta. Nima niti ene odrešilne lastnosti, vse je zanič. Zakaj Electronic Arts da denar za izdelavo takega jajca, mi ni jasno.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar