ponedeljek, 10. januar 2011

STALKER: Call of Pripyat

Ukrajinci še vedno znajo! Po katastrofi ki je bil Clear Sky so skapiral da je point STALKER-ja sprehajanje po Zonei, jo raziskovat in odstanke človeške civilizacije. Žal se zgodba ne more primerjat s psihološkim trilerjem Shadow of Chernobyl, a je dovolj močna da drži napredovanje pokonci in igra bolj na karto gameplaya.


domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar