ponedeljek, 14. februar 2011

Gran Turismo 5

Izjemno spoliran produkt, narejen z obrtniško ljubeznijo do perfektnosti, a je zaradi preozkega in zastarelega vzhodnega pogleda na igre in dirkaške simulacije zgreši. Vseeno se ne more zanikati da igra veliko prinese k osnovnemu igranju, torej vožnji avtomobila, a se v svojih igralnih delih še vedno oklepa enakih receptov ter živi v drugo polovici devetdesetih let. Če želi Gran Turismo serija napredovati, se mora znebiti ustanovnih japonskih dikatatorjev, ki so v 15 letih izgubili stik s trenutnimi igralci in njihovimi željami.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar