Poguma avtorjem štirice ne gre očitat, s to komedijo, na trenutke kar parodijo, so šli izjemno daleš iz svojega "comfort zone"-a. Po eni strani bi jim morali fani zameriti da se delajo norca ter iz "riti vlečejo" znanost in fantastiko, vendar so ravno zaradi teh lastnosti naredili najboljši Star Trek film. Ohranili so stereotipe in okoli njih zgradili kvalitetno komedijo, ter smo dobili dobro komedijo, a žal slab sci-fi.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar