Celotni point filma je vrtenje do kje in kako daleč bi šli v mučenju terorista da bi izdal lokacije nuklearnih bomb. Tematika je zanimiva, začne se obetavno, vendar dlje ko gremo, prepiri o tem kje je meja postanejo dramatično slabo igramo, da na koncu že misliš da vsi agenti igrajo da bi nekak zajebal terorista, prav smrdi po nekem velikem "aha" obratu. A ga ni, izjemno primitiven in prehiter konec, ki se v resničnem življenju ne bi tako odvil.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar