Obuditev Yogi Beara iz 25 letnega spanja za prikaz v poceni 3D filmu je bila slaba poteza. Otroci ga ne poznajo, zaradi novega 3D stila je starejšim neprepoznaven, s čemer odpade tudi nostalgija. Cel film so postavili že od začetka da bo zanič, a ga bojo s 3Djem, autotunanim Timberlakeom in Aykroydom in težkim marketingom rešili.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar