sobota, 12. marec 2011

Yogi Bear

Obuditev Yogi Beara iz 25 letnega spanja za prikaz v poceni 3D filmu je bila slaba poteza. Otroci ga ne poznajo, zaradi novega 3D stila je starejšim neprepoznaven, s čemer odpade tudi nostalgija. Cel film so postavili že od začetka da bo zanič, a ga bojo s 3Djem, autotunanim Timberlakeom in Aykroydom in težkim marketingom rešili.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar