Na originalno TV serijo sem po katastrofalnih adaptacijah v Cruiseovih filmih vedno imel nekaj obžalovanja in celo smiljenja kaj so naredili iz tega imena. Sedaj, ko sem si končno to ogledal mislim da sem pretiraval. Po današnjih standardih se ne more primerjati, oziroma izpade kot povprečna nadaljevanka.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar