sreda, 22. junij 2011

Age of Heroes

Poceni in enostaven vojni film, ki se šlepa na zgodovinsko znanost akcije, uničevanja in kradenja radarske tehnologije nemcem. Slabo posneta in prikazana akcija, komandosi ne dajejo občutka znanja, da vejo kaj delajo, ampak se vse dogaja na ho ruk, prav po partizansko. Film je dovolj dober za povprečnega ljubitelja druge svetovne vojne, a čim imaš vsaj nekaj pojma o vojaških ali vsaj zdravo pamet bo film izpadel kot neumen.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar