Sedma sezona je bila odlično postavljena, za fane so nam pisci končno pokazali kako bi zgledal odnos med Cuddy in Houseom, njegov začetek, konec in aftermath. To bi naredil odlično zadnjo sezono, a kaj ko je Fox že podpisal in ukazal izdelavo osme. Glede na zaplet na koncu se bojim da bojo rešitev potegnili iz riti...
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar