torek, 28. junij 2011

The Hunter

Dobra simulacija lovljenja, vendar preveč hardcore za casual obiskovalca. Za razliko od Deer Hunter 2005, kjer je glavno videti in zadeti žival je tukaj zasledovanje in iskanje, kar naredi igro ogromen timesink. Presenetljivo kvaliteten grafični motor.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar