ponedeljek, 13. junij 2011

Red Faction: Armageddon

Po destruction pornu ki je bila Guerilla, se je Armageddon spustil v poceni kradenje in kopiranje idej iz Deadspacea. Zakaj so se odločili za ta korak mi ni jasno, ugibal bi da se je nekdo na vrhu spomnil, da bi radi iz franšize naredili "THQjev" Deadspace, kar pa ne deluje, igra ne premore niti trhlice horrorja in strahu, samo brezglavo akcijo. Tudi sam pomen imena ne pride v poštev, zanimiv boj sindikatov in socialistov proti zlobnim kapitalistom, se je umaknil pobijanju velikih insektov in zmešanih kultistov.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar