ponedeljek, 25. julij 2011

Okami

Premalo uporabljen risankasti Cell Shader in vzhodni motivi, naredijo izjemno izkušnjo na zahodne oči. Briljantna igra a nekoli precenjena, jedro igre je žal tipično nintendovska, neskončna evolucija Zelde/Metroid serije v 3D, tokrat pač samo v zelo privlačnem in svežem skinu. Vsak mora videti to migajočo sliko z vodnih barv v živo, preigravanje bo pa tuga, zaradi spet nintendovskega ponavljanja bossov in sovražnikov že po prvi tretjini.


domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar