ponedeljek, 25. julij 2011

Transformers - Revenge of the Fallen

Micheal Bay še naprej zlorablja za mnoge preljubo franšizo v imenu denarja. To ni samo neumen akcijski film, vsi poskusi komedije, drame, resnega igranja, kvazi zgodbe so izjemno slabe in se končajo pri vsaj malce pozornem gledalcu z dlanjo na obrazu. Vendar, masa nezahtevnih gledacev je še vedno dovolj velika in dokler bo, bo Micheal delal take filme.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar