sobota, 20. avgust 2011

Bastion

Zanimiv poskus izometrične akcijske FRPjke, kjer loot in tono questov ni glavna pobuda, ampak stil in zgodba. Verjetno se da najti kaj podobne na japonskih platformah, a kaj takega na Xbox in PCju, za zahodne igralce še ni bilo. Odlična in sveža igra, a vsaj na PCju kontrole niso dovolj natančne, kar bi pričakoval od mehansko enostavne igre.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar