Spodoben akcijski film, a bo hitro pozabljen. Na trenutke je preveč neumen, spet drugič čisto spodoben, deluje kot da ga ja pisalo več ljudi, eni so se trudili, drugi so hoteli biti Michel Bay, maksimalna neumna akcija za xbox generacijo. Na koncu dobiš film, z ogromno potenciala, v katerem dobro vidiš kje so producenti črtali in dodajalni neumnosti.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar