Odlična ideja dati Gibsonu to vlogo, glede na njegovo osebno obnašanje je verjetno res dober samo še za na norce v filmih. Je zabaven film, a se drži klasičnih h'wood družinsko dramskih filmov. Poskuša biti sicer malce na meji z nasiljem in temnejšimi stranmi življenja, a nič posebnega.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar