torek, 16. avgust 2011

The Darkness

V svetem letu 2007 so izšle prvoosebne streljačine ki so definirane to generacijo konzol in PC iger, je izšla tudi poseben, stilsko močan a gameplayevsko šibek The Darkness. Ideje so imeli velike, a so se morali zadovoljiti z imitacijo odprtega sveta, ki resnemu igralcu daje občutek cenenosti in nadležnosti. Velik problem je tudi igralčeva nenavezanost na punco karakterja, ubijejo jo po nekaj minutih obetajoče interakcije, kar je premalo za sočustvovanje za izgubo glavnega junaka.

domača stran

Ni komentarjev:

Objavite komentar