To je verjetno najboljše delo Obsidiana, tako izpeljenga, dobro napisane FRPjke od njih še nisem videl, ter se po filozofiji, zapletu ki prihaja v četrtem DLCju primerja z gurmanskimi FRPji. Če je bil FNV brez slednjih generičen "reši svet" zgodba, je tukaj osebna, temna, nejasna, dolga, stranska zgodba, ki bo zasenčila originalni konec, ter dvignila FNV med pomembnejše FRPjke te generacije. Upam da OWB pomeni da se je Obsidian zbudil in bojo sedaj njegova dela tako kvalitetni.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar