Film seva stil osemdesetih in kot mladinski film mislim da otročad do 10 let še vedno nauduši. Za najstnike ne vem kako bi šlo, ker vsi želijo biti (vesoljski) marinci in ne piloti. Še vedno je gledljiv, efekti so z omejitvami preživeli čas in če ne drugega je zanimivo videti tako nedolžen film ki ga v kinu razen risank ne boš več videl, ok Super 8 je pojedel to tezo nekaj mesecev nazaj.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar