Sedma sezona je bila bolj malo vredna, 13 epizod javkanja kako se ne marajo, na koncu se pa reši vse skupaj z enim pogovorom Andya s Celio. Nad nadaljevanko sem obupal že na začetku sezone, nobenega resnega napredka v karakterjih, sinov Nancy ne spusti iz krempljev, odrasli so pa itak nepopravljivo pokvarjeni in si rekel da je ne bom gledal.... Pa so me dobili, če bojo nadaljevali bo smrt Nancy res spremenila celoten zemljevid v tej disfukncionalni družinici, vsak bo lahko delal svoje in bo konec z Nancyinim konstantnim status quojem.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar