ponedeljek, 19. september 2011

X-Men: First Class

Vračanje v kvaliteto bi lahko rekli, uspešen reboot serije po brezidejih X-Men 3 in Wolverineu. Sicer se mora film ubadati z t.i. "origin" zgodbami, kar naredi glavno zgodbo kratko, plehko in enostavno, a so nam avtorji dokazali da znajo pisati in lahko pričakujemo dobra nadaljevanja. Presenečenje filma je McAvoy, ki vzame vlogo Charlesa Xavierja za svojo in ga proti originalni seriji naredi kar najbolj človeškega.

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar