Cars 2 je nepotrebno nadaljevanje serije, ki je že s svojim originalnim delom bila manj uspešna, tako finančno kot kritično proti ostalim Pixarjevim risankam. Tudi z nadaljevanjem je enako, pisci so bili tako brez idej in obupani nad tem svetom, da je najboljše kar so lahko naredili "nesposobni jamesbond" komedijo. Glede na to da domnevno Pixar največ zasluži s Cars licencami (igre) in merčendizom so res poskušal samo cash in-at.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar