Po Peggovm pogledu na zombie (Shaun of the Dead) in cop-buddy (Hot Fuzz) filme se je odločil narediti še nezemljenskega v tej seriji komedij-parodij. Kvalitetno mu to žal ni uspelo, sam bi krivil nepotrebno amerikanizacijo, ter spremembo humorja iz witty angleškega v pothead ameriškega. Ni vrag da bo finančno bolj uspešen zaradi večjega ameriškega trga... ampak ali je bilo res potrebno in vredno?
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar