V igri se čutijo sence kvalitete in izkušenj, ki jih premore samo ID, vendar se opazi da stari rock band ni zmožen samostojno izdelati končanega produkta v teh novih časih. To so opazi v kampanji, konec je odsekan, občutek imaš da manjka zaključek, vsaj tretjina zgodbe, da bi imela zgodba logično zaporedje. Vseeno, osvežujoče je igrati, po 18 mesecih, dobro enoigralsko kampanjo na PCju potem ko so vse šle v druge žanre, multiplayer ali ekskluzivno na konzole.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar