Originalne triologije nisem videl že vsaj desetletje, zato sedaj ko Lucas poskuša prodat nove verzije na Blue Rayu s še več dodanega CG jajca, sem se odločil da si bom ogledal originalne verzije. Šele po ogledu mi je postalo jasno zakaj je SW tako popularen, to serija je ultimativni pustolovsko epski film. Dobro je napisan, igran, za tisti čas so bili super efekti, karkaterji so življenski in res ne morem rečt kaj slabega o njem, odločil so se narest pravljico in za boga uspelo jim je.
imdb.com
Ni komentarjev:
Objavite komentar