torek, 1. november 2011

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2

Kot nebralcu Harry Potterja in gledalcu filmov ki sem jih videl samo ob izzidu, nimam jebenega pojma kaj se je dogajal v tem filmu. Film kot verjetno tudi knjiga smatra da veš vse podrobnosti, a jih povprečen gledalec ne bo. Kaj torej slednjemu ostane, karakterji so odrasli in nimajo nobenega loka napredovanja, akcija je katastrofa, zgleda kot potezni boj japonskih 2D RPGjk, efekti so povprečni...

imdb.com

Ni komentarjev:

Objavite komentar