Ubisoft nam to leto niti prekrito ni lagal da štanca ACje ven samo zaradi dobrih prodajnih rezultatov kot kakšno FIFA-o in Call of Duty. Če je bilo mogoče narediti debato o tem da je bil Brotherhood rafiniranje dvojke je Revelations nič drugega kot cash in, verjetno najbolj v nebo vpijoče dejstvo je da se jim ni več dalo plačevat za obraz italjanskemu igralcu, ampak so svojega sešvasal in nam prodali da je to lore, ker so nadgradili firmware in sedaj vidimo "ta prave" obraze prednikov Desmonda. Sicer je lepo so zaključili Eziovo in Altairjevo zgodbo s tem delom, ampak bi si ta del zgodbe zaslužil boljši del kot poceni zlepljenko šestih studijev iz vse kontinentov sveta.
domača stran
Ni komentarjev:
Objavite komentar